Hírek
2023. Február 09. 09:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: NAV
A furgon minden üregében csempész cigaretta volt

Hiába trükköztek, a navosokat nem tudták megtéveszteni, lebuktak két rutinellenőrzésen a Németországba tartó autósok az M1-es autópályán.
Egymás után nem sokkal, ugyanazon az útvonalon két külföldi autós próbálta kijátszani a hatóságot, de a tapasztalt pénzügyőrök ellenőrizték őket az M1-es autópályán.
Először egy bolgár, tréleres autó két utasa próbált az alvázba, illetve a kárpitba rejtve 529 doboz, magyar zárjegy nélküli cigarettát Németországba szállítani. Mindketten azt mondták, hogy a cigarettát ők rejtették el, de annak eredetéről nem tudtak számot adni. Nem sokkal később egy bolgár rendszámú kisautót állítottak félre a NAV munkatársai.
Az alvázba rejtve több mint háromszáz, magyar zárjegy nélkül cigaretta került elő. Az illegális füstölnivaló keresésében részt vett Django is. A cigaretta- és kábítószerkereső kutya szinte azonnal rátalált a csomagokra. A pénzügyőrök a több mint kétmillió forint értékű adózatlan cigit lefoglalták és eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.