Hírek
2011. December 08. 08:34, csütörtök | Helyi sport
A legjobb nyolc között a Tatabánya Carbonex
A FTC-PLER legyőzésével a Magyar Kupa legjobb nyolc együttese közé jutott a Tatabánya Carbonex KC.
Debre Viktor együttese nem játszott jól, ám végig vezetett a találkozón. Néhány hét kihagyás után visszatért a csapatba Szabó György, akinek a Szeged elleni mérkőzésen eltörött az orra.
Bartucz László remekelt a kapuban. A csapat legeredményesebbje pedig a nyolc gólig jutó Lele Ákos volt.
FTC-PLER – Tatabánya Carbonex KC 21 - 25 (10 – 13)
Debre Viktor: - Nehéz volt. Nem igazán játszottunk jól. Rengeteg hibánk volt. A hozzáállásunk viszont jó volt. Küzdöttünk, hajtottunk. Sajnos van egy – két lyukas teljesítmény a csapatunkban, amit nehezen tudunk helyettesíteni. Erre azt tudom mondani, hogy a csapat azért csapat, hogy ha valaki rosszul játszik, a többiek helyettesítsék. A húzó embereknek azért többet kellene vállalniuk. Nekik kéne vinniük a csapatot a hátukon, nem a fiataloknak. Azt hiszem, elmondhatjuk, hogy az a csapat nyert, amelyik kevesebbet hibázott. Mi is hibáztunk rengeteget, de a Fradi még rajtunk is túltett. Megmondom őszintén szerintem a nyitja ma az volt, hogy Bartucz Laci jól védett. Azon kívül, hogy jól védett még szimpatikus is volt. Lassan – lassan megy előre. Neki az a dolga, hogy védjen, és ezt ma egész jól csinálta.
A Magyar Kupa nyolcaddöntőinek eredményei:
FTC-PLER – Tatabánya Carbonex KC 21 – 25,
Balmazújváros – Pick - Szeged 19-32,
Nyíregyháza - B.Braun Gyöngyös 21 – 37,
Varioauto – Pécs - MKB Veszprém 24 – 46,
SZESE Győr - Balatonfüred 32 – 34,
Cegléd - Csurgó 29 – 36,
Tata - Kecskemét 30 – 28
Törökszentmiklós - Váci KSE 28 – 24.
Sorsolás januárban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 09:00, péntek | Külföld
Ne várjunk őszig a kéményellenőrzéssel!
2026. Június 19. 07:26, péntek | Sport
Vb-2026 - Svájc - Bosznia-Hercegovina 4-1
2026. Június 19. 07:20, péntek | Sport
Vb-2026 - Katar ellen szerezte meg története első győzelmét Kanada
A társházigazda kanadai válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel csütörtökön 6-0-ra felülmúlta a vancouveri mérkőzést kilenc játékossal befejező katari csapatot.
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
