Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2011. Szeptember 26. 13:00, hétfő | Helyi

A legjobbak közt az Észak-dunántúli Vízmű ügyfélszolgálata

A legjobbak közt az Észak-dunántúli Vízmű ügyfélszolgálata

Az ÉDV Zrt. csapata az előkelő második helyen végzett a Siófokon megrendezett országos versenyen.

A Magyar Víziközmű Szövetség immár kilencedik alkalommal hirdette meg a víziközmű-szolgáltatás területén dolgozó ügyfélszolgálati munkatársak országos versenyét, melynek ezúttal a Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. volt a házigazdája, Siófokon. A versenyen az ország különböző vízműveitől érkező 3-3 fős csapatok vettek részt, akik jogszabályi, fogyasztóvédelmi, kommunikációs, műszaki és környezetvédelmi tartalmú elméleti kérdésekből és speciális gyakorlati ismeretekből vizsgáztak. A 23 csapat részvételével megrendezett nagyszabású eseményen az Északdunántúli Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság Kasza Jánosné, Kardos Szilvia és Léhárt Vanda összetételű csapata sikeresen szerepelt, így az összesített pontszámok alapján a második helyezést érték el.

A díjakat Winkler Tamás a DRV Zrt. vezérigazgatója valamint, valamint Nagy Edit a MAVÍZ főtitkára adta át a jókedvű csapattagoknak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.