Hírek
2011. December 12. 07:50, hétfő |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
A párhuzamos parkolás királya - Videó
Ezt a parkolási módszert tanítani kellene.
Bizonyára mindenkivel megesett már, hogy percekig keresett parkolóhelyet a belvárosban, majd mikor végre talált valami kis lyukat, kiderült, hogy oda nem is fér be az autója.
Nos, a videón látható fiatalemberrel is hasonló eset történt New Yorkban, azonban idegessége, vagy szimplán leleményessége okán rajta nem fogott ki ez a helyzet, és beparkolta Toyota Camry autóját egy elég szűkös placcra.
Hogy autójának (annak lökhárítójának és kormányművének) mennyire tett jót a műveletsorozat, nem tudni, de ha mindenki csak fele ilyen jól tudna parkolni, (talán) sokkal több autó is elférne egymás előtt az utcán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
