Hírek
2013. Január 20. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
A postások olvassák le a Tigáz mérőit

Ezentúl a Magyar Posta munkatársai olvassák le a Tigáz gázmérőit. A Népszabadság információját a Magyar Posta szóvivője megerősítette, azzal, hogy a két cég közötti együttműködés február 1-jén indul és a részletekről csak később tájékoztatnak. A Tigáz nem kommentálta a változást.
Az olasz Eni és a német RWE konszern érdekeltségébe tartozó Tigáz Zrt. az ország északkeleti régiójában, megközelítőleg Magyarország egyharmadában nyújt gázszolgáltatást. A döntés több százezer előfizetőt érint.Az energiaszolgáltató jövőben rákényszerülhet arra is, hogy sűrűbben olvastassa le a mérőórákat, ugyanis a cég szolgáltatási területén is jellemző a hátralékos ügyfelek sokasága. A Magyar Energia Hivatal közlése szerint több mint 76 milliárd forint közüzemi díjjal tartoznak 60 napon túl a fogyasztók. Az áramszolgáltatóknak körülbelül 292 ezer fogyasztó tartozik összesen 25,3 milliárd forinttal. A földgáz árával mintegy 329 ezren maradtak 60 napon túl adósok, összesen 36 milliárd forinttal. A távhőszolgáltatásnál körülbelül 95 ezer fogyasztónak összesen 15,2 milliárd forint számlatartozása van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.