Hírek
2013. November 08. 09:20, péntek | Helyi
A tóba dobta a megrongált pad darabjait

A rendőrök három órán belül elfogták a gyanúsítottat
Vádemelési javaslattal fejezte be az eljárást a rendőrség az ellen a 25 éves férfi ellen, aki 2013. augusztus 18-án reggel Oroszlányban az utcán megrongált egy padot. B. Tamás barátaival szórakozott az éjszaka folyamán. Hazafelé tartva lerúgta egy utcán lévő pad hátlapját, majd azt egy közeli tóba dobta. Ezután elmenekült a helyszínről. A rendőrök három órán belül azonosították az elkövetőt, akit elfogását követően előállítottak az Oroszlányi Rendőrkapitányságra. B. Tamás gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését. Ellene – szabadlábon hagyása mellett – garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást az Oroszlányi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya és vádemelést javasolt a Tatabányai Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:00, kedd | Helyi
SOK VOLT A ROVÁSÁN
Engedély nélkül, a tulajdonos tudtán kívül más autójával hajtott egy férfi Esztergomban, aki ellen rablás miatt körözés volt érvényben.
2025. Június 04. 10:07, szerda | Helyi
ORSZÁGOS HATÁRRENDÉSZETI ÖSSZESÍTŐ
Az elmúlt nap eseményei számokban . A szolgálatot teljesítő rendőrök 2025. június 03-án 0 óra és 24 óra közötti időszakban összesen 35 határsértőt tartóztattak fel.