Hírek
2014. Május 08. 13:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset történt az M7-es autópálya tárnoki szakaszán

Kigyulladt egy busz motortere és összeütközött három személyautó az M7-es autópálya Balaton felé vezető, tárnoki szakaszán csütörtök kora délután - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A közlemény szerint az autópálya Pest megyei szakaszán, a 23-as és 24-es kilométerszelvények között gyulladt ki a busz motortere. Az utasok leszálltak a járműről, amely a tűzoltók kiérkezésekor már csak füstölt.
A helyszín közelében három személyautó is összekoccant a belső sávban, ezért forgalomlassításra lehet számítani az érintett útszakaszon.
Az autópálya Somogy megyei szakaszán, a balatonendrédi lehajtó közelében is forgalomkorlátozás van a Budapest felé vezető oldalon egy oldalára borult kamion miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Kövér László: mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében történelmi siker
Mindaz, ami az elmúlt 35 évben történt, összességében véve egy történelmi siker, amelyben, bár nemcsak a Fidesz vett részt, de tagjai sok tekintetben úttörők voltak