Hírek
2018. Január 24. 09:48, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Baseballütővel beverte szeretőjének férje fejét egy zalai férfi

Egy utcai vita után olyan erővel vágta fejbe baseballütővel szeretőjének férjét egy zalai férfi, hogy áldozata életveszélyes állapotban került kórházba. A támadó ellen vádat emeltek
- tájékoztatta a Zala Megyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t. Pirger Csaba közölte: tavaly nyáron a nő a férjét otthagyva Borsfára költözött a szeretőjéhez, aki együtt lakott az anyjával. A férj és a szerető között feszült viszony alakult ki, telefonon üzengettek egymásnak.
Egy júliusi napon a férj az ismerőseit vitte kocsival, amikor Borsfán megpillantotta felesége szeretőjét az út szélén. Megállt, hogy szóvá tegye az üzeneteit, és a szóváltás dulakodásig fajult. Amikor a férj visszaült két ismerőséhez és elindult az autóval, a szerető anyja téglát dobott utánuk és betörte a kocsi szélvédőjét. A férj ekkor megállt és visszaindult az asszonyhoz.
A nő fia ezután az időközben a házukból kihozott baseballütővel fejbe verte vetélytársát, aki ettől az árokba esett és felkelni már nem tudott.
A mentők a pécsi idegsebészeti klinikára vitték a férfit, akin életmentő műtétet kellett végrehajtani nyílt koponyatörés miatt.
A Zala Megyei Főügyészség a támadó ellen életveszélyt okozó testi sértés, anyja ellen pedig a közlekedés biztonsága elleni bűntett miatt emelt vádat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -