Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2012. Május 15. 07:15, kedd | Kék hírek
Forrás: mno / MTI

Baseballütővel csapatta agyon a saját kutyáját

Baseballütővel csapatta agyon a saját kutyáját

Állatkínzás miatt indult eljárás két ember ellen a Zala megyei Dióskálon, miután egy férfi agyonüttette éhező kutyáját.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn közölte az MTI-vel, hogy az eb gazdája nem tudta etetni a kutyáját, az éhezés miatt „megsajnálta”, ezért üttette agyon. A kutya gazdájának kérésére szombaton házilag készített baseballütővel érkezett a szomszéd, aki – vallomása szerint – két ütéssel végzett a közepes termetű keverék kutyával, a tetemet pedig elásta az udvar hátsó részében.

A két férfit állatkínzás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök, akik a baseballütőt lefoglalták.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.