Hírek
2016. Május 17. 09:47, kedd | Helyi
Bedobta egy haladó gépjármű ablakát

A körzeti megbízottak 12 órán belül elfogták a héregi férfit.
A Tatabányai Rendőrkapitányság közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 19 éves héregi lakos ellen.
A gyanúsított 2016. május 16-án 0 óra 11 perckor Tarján lakott területén, a Vértessomló felé vezető, közvilágítás nélküli útszakaszon gyalogolt, majd egy aszfalt darabbal megdobott egy mellette elhaladó járművet. A tettes a személygépkocsi bal oldali első ablakát találta el, ami berobbant és az üveg darabjai a gépkocsivezető arcán horzsolásos sérüléseket okoztak.
A férfi a cselekményét követően elmenekült a helyszínről.
A körzeti megbízottak személyleírás alapján 12 órakor azonosították a bűncselekmény elkövetőjét és előállították a rendőrkapitányságra. A fiatalember beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd
A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.