Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2013. Augusztus 16. 09:46, péntek | Helyi

Bedőlt a trükkösöknek

Bedőlt a trükkösöknek

Újsággyűjtésre hivatkoztak a tolvajok

Trükkös tolvajok áldozata lett egy idős asszony Tatabányán 2013. augusztus 14-én. A két ismeretlen nő papírgyűjtés ürügyével jutott be a későbbi sértett lakásába, majd a figyelmét elterelve ellopta a pénztárcáját. Az idős asszony csak azután jött rá, hogy meglopták, miután a tolvajok elhagyták az otthonát.
Az ehhez hasonló esetek elővigyázatossággal megelőzhetők. A trükkös tolvajok mindig kitalált történettel jutnak be a sértett lakásába. Ezért a rendőrség kéri, hogy idegeneket ne engedjenek be otthonaikba! Ismeretlenekkel mindig legyenek gyanakvóak, elővigyázatosak, bármilyen hihető történettel is állnak elő! Ne tartsanak otthon nagyobb összegű készpénzt, megtakarításaikat ne vegyék elő idegenek előtt!

Címkék: rendőrségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi

Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd

A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi

KÉT DÍLER KIIKTATVA

A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és

2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi

HAJNALI RAJTAÜTÉS

A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.