Hírek
2021. Március 29. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:
Betörtek egy XVI. kerületi oltópontra

Betörtek egy XVI. kerületi oltópontra vasárnap; egészségügyi védőfelszereléseket vittek el, de oltóanyagot nem - erősítette meg a rendőrség vasárnap az MTI-nek.
Korábban a Magyar Nemzet a XVI. kerületi önkormányzat Facebook-oldalának híre alapján számolt be az esetről.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: Budapest XVI. kerületében egy kihelyezett oltópontra törtek be vasárnap reggel. A tettesek FFP-maszkokat, gumikesztyűket, kézfertőtlenítőket, védőruházatot, vérnyomásmérőt és érszorítót vittek el, oltóanyaghoz nem fértek hozzá.
A cinkotai járőrök a helyszínen két férfit, harmadik társukat nem sokkal később a közelben fogták el.
A kerületi rendőrkapitányság lopás bűntett gyanújával indított eljárást - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.