Hírek
2022. Június 15. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Bottal fenyítette a tanulókat egy szombathelyi tanár

Felfüggesztették állásából a szombathelyi Gothard Általános iskola egyik tanárát, akivel szemben a tankerület igazgatója kiskorú veszélyeztetésének gyanújával rendőrségi feljelentést tett, mert megsebesítette egy diákját
- írta kedden a vaol.hu A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére közölte: az ügyet büntetőeljárás keretében vizsgálják, de részletekkel nem kívánnak szolgálni.
A lap beszámolója szerint a tanár állítólag bottal fenyegette meg diákjait, egyiküket pedig - eddig tisztázatlan körülmények között - a fején megsebesítette.
Hozzátették, hogy a tanár, aki csaknem harminc éve dolgozik az iskolában, tagja az önkormányzat oktatási bizottságának, pedagógusnap alkalmából Szombathely Oktatásügyéért díjban részesült idén.
Az esetet egyelőre sem az értintett pedagógus, sem az önkormányzat nem kívánta kommentálni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.