Hírek
2019. Május 26. 07:09, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Családi ház udvarába zuhant egy motoros siklóernyő

Lezuhant egy motoros siklóernyő Mezőberényben. A pilóta ereszkedés közben veszítette el uralmát a jármű felett, és egy családi ház udvarába csapódott. A férfit a mentők kórházba szállították.
Családi ház udvarába zuhant egy motoros siklóernyő május 25-én 14 óra 20 perc körül Mezőberényben. A jármű ereszkedés közben egy melléképület tetejének ütközött, majd a tetőn átbukva az udvarra csapódott. A siklóernyőt vezető 57 éves mezőberényi férfi megsérült, ezért őt a mentők kórházba szállították. Felmerült a gyanúja annak, hogy a pilóta ittasan vezette a járművet. A Szeghalmi Rendőrkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja a történteket. A házban lakók közül senki sem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.