Hírek
2022. Szeptember 12. 07:44, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Devizapiac - Erősödött a forint kora reggel
Erősödéssel kezdte a hetet a forint hétfőn kora reggel a főbb devizákkal szemben a bankközi devizapiacon.
Az euró jegyzése a péntek esti 396,66 forintról tíz fillérrel 396,56 forintra gyengült fél nyolc után.
A svájci frank 409,70 forintra csökkent a péntek esti 410,85 forintról, a dollár jegyzése pedig 393,46 forintról 393,04 forintra esett.
Az euró jegyzése a péntek esti 1,0046 dollárról 1,0085 dollárra erősödött.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld
NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során
Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.
2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld
Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt
Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

