Hírek
2021. Augusztus 11. 17:04, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Égő lakásból mentették ki az alvó férfit
A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság, valamint a Készenléti Rendőrség járőrei közösen hozták ki a veszélyben lévő férfit lakásából.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjába 2021. augusztus 10-én 21 óra 28 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a VIII. kerületben egy társasház első emeletén tűz keletkezett – közölte a rendőrség.
A VIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőre, Vidó Ákos őrmester, valamint a Készenléti Rendőrség járőre, Kovács Dávid törzsőrmester a bejelentést követően perceken belül a helyszínre érkeztek. A rendőrök égő lakásból kihozták az ott alvó 52 éves férfit, és további ellátása céljából átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A két járőrt kórházba szállították füstmérgezés gyanúja miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 15:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a tényleges hozzáadott értéket teremtő vállalatok helyzetbe hozása a kormány célja
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
