Hírek
2012. Február 17. 07:10, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Egy órája maradt a gázpisztolyosnak a virágbolt után

Virágüzletet próbált meg gázpisztollyal kirabolni egy ötven év körüli férfi csütörtök délután Miskolcon a Győri kapuban – közölte a Borsod megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dobi Tamás elmondta: a férfi gázpisztollyal a kezében bement a virágboltba, és az eladótól pénzt követelt. Miután a nőtől nem kapott pénzt, szóváltás után elhagyta az üzletet. A miskolci járőrök a férfit alig egy óra alatt elfogták és előállították. Kihallgatása jelenleg is tart – közölte Dobi Tamás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.