Hírek
2018. Március 09. 07:12, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogták az adósait fenyegető uzsorást Ózdon

Bántalmazással fenyegette meg adósait egy 40 éves ózdi férfi, a rendőrök elfogták és őrizetbe vették - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön.
Szabó Csilla tájékoztatása szerint a gyanúsított 2017-ben és 2018 elején élelmiszert és készpénzt adott kölcsön több, anyagi gondokkal küzdő ózdi családnak. Amikor a sértettek vissza szerették volna adni tartozásukat, azzal szembesültek, hogy hitelezőjük ötszörösét, olykor nyolcszorosát kérte vissza a kölcsönnek. Aki kérdéseket tett fel a magas kamatozás miatt, azt az uzsorás súlyos bántalmazással fenyegette meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.