Hírek
2019. Október 01. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elgurult autó gázolt halálra egy nőt Salgótarjánban

Elgurult autó gázolt halálra egy nőt hétfőn Salgótarjánban; a baleset a Karancs úton történt - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Nágel Tamás elmondta: eddig tisztázatlan körülmények között, nem megfelelő rögzítése miatt, vezető nélkül, elindult egy parkoló személygépkocsi.
Egy nő testi erejével próbálta megállítani az autót, azonban a jármű elütötte; a nő a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.