Hírek
2015. Július 16. 00:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: tatabanya
Elindult az új Tatabányai Közösségi Televízió

Elindult az új Tatabányai Közösségi Televízió adása. A tatabányai központtal, helyi stúdióban működő televízió minden nap híradóval és változatos témájú magazinműsorokkal szórakoztatja a megyeszékhely nézőit.
Az adás minden hétköznap 18 órakor kezdődik, és mind a híradót, mind az azt követő 40 perces magazint esténként minden órában, illetve másnap délelőtt is megismétlik. A hírek összefoglalóját követően hétfőnként az előző hét legfontosabb eseményeivel foglalkoznak bővebben, míg keddenként a "Hajrá Bányász" című sportmagazinnal várják a nézőket. Szerdánként a Koktél című műsorban a színesebb témáké és a kultúra képviselőié a főszerep, csütörtökönként közéleti kerekasztal-beszélgetést láthatunk, míg pénteken egykori és mai felvételek érdekesen összevágott elegye látható.
A Vértes Agorája által működtetett új Tatabányai Közösségi Televízió egy hónapon belül valamennyi szolgáltató digitális csatornakiosztásában megtalálható lesz. A műsorokat készítő fiatal szakembergárda reméli, minél több tatabányai család otthonába beköltözhetnek a hétköznapokon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba