Városlista
2025. február 5, szerda - Ágota

Hírek

2015. Március 20. 09:04, péntek | PR

Éljen a lehetőséggel, hogy szeme egészségét megőrizze!

Éljen a lehetőséggel, hogy szeme egészségét  megőrizze!

Mindenki hallott már azokról a szembetegségekről, amik általában idős korban jelentkeznek.

Fontosnak tartjuk vevőink legalaposabb kiszolgálása mellett tájékoztatni jelenlegi és leendő vásárlóinkat olyan szemüveglencsékről, amik nem csak az éles látásért felelősek, hanem védelmet is nyújtanak szemének és a szemkörnyék bőrfelületnek.
Mindenki hallott már azokról a szembetegségekről, amik általában idős korban jelentkeznek. Ezek közé tartozik a talán legismertebb szürkehályog, aminek kialakulásáért leginkább a napból érkező UV sugárzás a felelős. A szemüveglencse gyártók jól ismerik ezt a problémát, ezért fejlesztettek ki olyan bevonatot egyes szemüveglencsékre, amelyek úgy védik szemünket a sugárzástól, mint ahogy egy jó naptej védi a bőrünket. Nem beszélve arról, hogy ezen szemüveglencsék által nem csak a szemünket óvhatjuk meg, hanem a szem környéki bőrfelület is védelmet élvez. Ez nagyon fontos, hiszen ezáltal kevésbe jelentkezik szemünknél a ráncosodás, és nem utolsósorban a bőrrák 10%-a is a szem környékén fordul elő.
Keresse üzletünkben az UV szűrővel ellátott lencséket.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 04. 09:09, kedd | PR

A MINŐSÉG ÉS MEGBÍZHATÓSÁG A JÁNOSIK KFT. GARANCIÁJA

Tavalyi esztendő gyorsmérlege szerint a Jánosik és Társai Kft. éves bevétele meghaladta a 20 milliárd forintot – tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.

2025. Február 03. 13:38, hétfő | PR

Rekordszintre nőtt a fiatalok jövedelme

fejenként átlagosan 234 ezer forintból gazdálkodhatnak

2025. Január 30. 11:05, csütörtök | PR

Forradalom az ATM-eknél, rengeteg tranzakciót érint az új lépés

tényleg nyugdíjba mehet a bankkártya: felkerült a hiányzó puzzle-darab a digitális bankolás asztalára

2024. December 23. 13:26, hétfő | PR

Inflációs fordulat a magyarok körében

csökkent a jelentős drágulást érzékelő középkorúak aránya