Hírek
2019. Január 26. 12:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Elmerült és meghalt egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklósnál

Elmerült egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklós határában péntek este, a tűzoltók és társszolgálatok kihozták, de már nem tudták megmenteni, a helyszínen meghalt
- közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Csámpai Attila elmondta: arról kaptak bejelentést, hogy elmerült, a jég alá került egy ember. A tűzoltók mellett a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálata és a Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat búvárjai próbálták megtalálni az eltűnt embert.
Rövid keresés megtalálták és kihozták az idős férfit, de a mentők csak a halál beálltát tudták megállapítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.