Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2017. November 13. 10:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Fának csapódott egy autó Mezőkövesdnél, a sofőr meghalt

Meghalt egy autós, aki járművével árokba hajtott, majd egy fának csapódott hétfő reggel a Mezőkövesdet és Andornaktályát összekötő úton - közölte Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.

Dojcsák Dávid tájékoztatása szerint a baleset a 2502-es úton történt; az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

A rendőrség a honlapján azt írta, hogy a balesetben egy 43 éves mezőnyárádi nő vesztette életét, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t

2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld

Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet

Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld

Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar

Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.