Hírek
2011. Szeptember 10. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Felajánlás: összefogás az összeégett kisfiúért
Nagyon sok felajánlás érkezett annak az édesanyának, akinek 10 éves fia felgyújtotta magát Csibrákon.
A Hír Televízió csütörtökön számolt be elsőként arról, hogy az anyagi körülményeik miatt az anya képtelen a Budapesten ápolt fiát rendszeresen látogatni.
A gyerek testfelületének több mint 50 százaléka megégett, várhatóan több hónapos kórházi ellátásra szorul. Telefonon és elektronikus úton sokan érdeklődtek arról, hogyan tudnának segíteni. Egy svédországi nézőnk például 100 ezer forintot ajánlott fel a családnak. A pécsi Szemem Fénye Alapítvány azt vállalta, hogy a gyógykezelés ideje alatt hetente ingyen szállítja az édesanyát a fővárosba. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
2026. Május 04. 09:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: rendszerváltó népünnepély lesz szombaton Budapesten
2026. Május 04. 07:17, hétfő | Belföld
Kora nyáriasan kezdődik a hét, de a hét közepén lehűlés és eső érkezik
Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar.
