Hírek
2017. November 15. 14:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felelőtlenség miatt meghalt egy favágó Putnokon

Meghalt egy favágó Putnokon, aki munkáltatója felelőtlensége miatt vesztette életét. Az ózdi ügyészség foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt emelt vádat a munkaadó ellen
- közölte a vádhatóság az MTI-vel szerdán. A tájékoztatás szerint szabálytalanul végzett munka miatt egy óriási farönk alá szorult a favágó, akinek halálát a vádlott sorozatos foglalkozási szabályszegése idézte elő.
Mint írták: a vállalkozó alkalmi munkavállalóját semmilyen munkavédelmi oktatásban nem részesítette, egyéni védőfelszerelést sem biztosított számára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.