Hírek
2016. Április 02. 08:30, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant és a szomszéd ház tetejére repült egy kazán Taksonyban

Felrobbant és a szomszéd ház tetejére esett egy családi ház kazánja péntek délután Taksonyban, a Csokonai utcában - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a családi ház melléképületében robbant fel a vegyes tüzelésű kazán, amely a tetőt áttörve a szomszédos, kétszintes családi ház tetejére esett.
A robbanásban senki nem sérült meg, de a szomszéd épületben tartózkodó idős nő az ijedtség miatt elesett és megsérült, ezért a mentők kórházba vitték.
A háztetőre repült, több mint egymázsás kazánt a szigetszentmiklósi és a délegyházi tűzoltók emelték le, a szomszéd épület tetőszerkezetében csak kisebb kár keletkezett - mondta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.