Hírek
2018. Március 09. 08:35, péntek | Helyi
Fűtés- és melegvíz korlátozás Újváros egyes területein

Tájékoztatjuk Tisztelt Fogyasztóinkat, hogy 2018. március 12-én (hétfőn) reggel 6.00 és este 20.00 óra között üzemzavar elhárítási munkálatok miatt a használati melegvíz-, valamint a fűtési szolgáltatás szünetelni fog Újváros egyes részein.
Az érintett intézmények és lakóterületek:
MH Hadkiegészítő Parancsnokság
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Tatabányai Rendőrkapitányság
Tatabányai Törvényszék
Tatabányai Járásbíróság
Előd Vezér úti Magyar Államkincstár
Komáromi út 1., 3., 5., 7., 9., 11., 13.
Komáromi út 8., 10., 12., 14., 16., 18.
Álmos vezér út 7., 9., 11., 13., 15.
Hunyadi tér 1., 2., 3., 4., 5., 6.
Előd Vezér út 16., 18., 20., 24.
Fellner Jakab tér 1., 2.
Esztergomi út 2.
Szakembereink mindent elkövetnek, hogy a munkálatokat a lehető legrövidebb idő alatt elvégezzék.
Szíves türelmüket és megértésüket kérjük!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd
A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.