Városlista
2025. április 7, hétfő - Herman

Hírek

2011. Augusztus 01. 11:33, hétfő | Helyi

Gázolt, majd elhajtott

Gázolt, majd elhajtott

Súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállítottak kórházba pénteken délután egy 69 éves neszmélyi asszonyt. Egy tehergépkocsi ütötte el Neszmélyen. A gázoló segítségnyújtás nélkül hajtott tovább.

Az asszony a falu főutcáján kerekezett. A gépjármű vezetője meg akarta előzni, de előzés közben nem tartott kellő oldaltávolságot és elsodorta a kerékpárost. Az ütközés következtében az asszony az útpadkára esett és beütötte a fejét. A tehergépkocsi vezetője megállt, utasával megnézték a sérültet, majd visszaszálltak a gépjárműbe és elhajtottak a helyszínről.

A balesetnek szerencsére akadt szemtanúja, aki felírta a tehergépkocsi rendszámát, így a rendőrök azonosítani tudták az elkövetőt. Süttő-Bikalpusztán megtalálták a Ford Transit tehergépkocsit, melyen láthatók voltak az ütközés okozta sérülések. A gépjármű tulajdonosát is megtalálták a rendőrök, akiről kiderült, erősen ittas állapotban vezette a tehergépkocsit. A járműnek utasa is volt, aki szintén ittas volt a baleset pillanatában.

A tehergépkocsi vezetője ellen ittas állapotban elkövetett súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset okozása és segítségnyújtás elmulasztása miatt indított eljárást a Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya. Utasa ellen is feljelentést tett a Rendőrség segítségnyújtás elmulasztása miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi

KÉT DÍLER KIIKTATVA

A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és

2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi

HAJNALI RAJTAÜTÉS

A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Március 07. 19:52, péntek | Helyi

„NEM TUDTAM, HOGY BŰNT KÖVETEK EL”

Egy 79 éves gyanúsított vallotta ezt, aki egy tárcát és egy táskát vitt el egy élelmiszerbolt pultjáról.