Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2016. Június 16. 07:38, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti

Gázrobbanás Komlón, meghalt az egyik sérült

Gázrobbanás Komlón, meghalt az egyik sérült

Meghalt a szerda esti komlói garázsrobbanás egyik sérültje - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

A szerencsétlenségben hárman szenvedtek súlyos égési sérüléseket, amelyekbe egyikük később belehalt.

Az MTI úgy értesült, hogy a halálos áldozat egy 19 férfi volt, a két súlyos sérült hasonló korú fiatal férfi.

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t arról tájékoztatta, hogy a robbanás a Bányász utca egyik garázsában történt. A keletkezett tüzet eloltották a tűzoltók, akik két sértetlen gázpalackot is kihoztak az égő helyiségből.

A szóvivő az MTI megkeresésére azt mondta: a robbanás okát jelenleg is vizsgálják, a részletekről csütörtökre ígértek tájékoztatást.

Popovics Dejan, a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel közölte: bűncselekmény gyanúja egyelőre nem merült fel, ezért a rendőrség - szakértők bevonásával - közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az esetet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.