Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2013. Július 29. 09:17, hétfő | Bulvár
Forrás: MTI

Goldie Hawn és Kurt Russell 9,5 millió dollárért adta el malibui házát

Goldie Hawn és Kurt Russell 9,5 millió dollárért adta el malibui házát

Goldie Hawn és Kurt Russell végre megvált malibui tengerparti házától: a sztárpár 1995 óta próbálta eladni a luxusingatlant, most a csökkentett árért, 9,5 millió dollárért, több mint kétmilliárd forintért megvették.

A Los Angeles Times hétvégi beszámolója szerint a Bali szigeti stílusban 1978-ban épült, 390 négyzetméteres ház mögött a parti dűnékhez lehet kijutni. Az épületet 2005-ben renoválták. Egy vetítőszoba, irodahelyiség és külön vendégház is tartozik hozzá. A főépület óceánra néző frontján terasz nyílik, a házban négy hálószoba található a hozzájuk tartozó külön fürdőkkel.

A 67 esztendős Goldie Hawn vígjátéki szerepeiről ismert, 1969-ben Oscar-díjat kapott A kaktusz virága mellékszereplőjeként. A 62 esztendős Russell hamarosan a The Art of the Seal című komédiában látható a filmvásznon, többek között a Csillagkapuban találkozhattak vele a nézők.Malibui házuktól 18 éve szeretnének megválni. Két éve még több mint 14 millió dollárt kértek érte.

(http://www.latimes.com/business/realestate/la-fi-hotprop-20130728,0,4829102.story)

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 03. 07:22, szerda | Bulvár

Range Rover és Range Rover Sport modelleket hív vissza a gyártó

2025. Szeptember 02. 07:20, kedd | Bulvár

Teljes holdfogyatkozás lesz vasárnap

Teljes holdfogyatkozás lesz vasárnap. A különleges égi jelenség 82 percig fog tartani, és ha a fogyatkozás elég világos lesz, szabad szemmel is megfigyelhető majd a sejtelmes, sötét, vöröses-barnás holdkorong

2025. Augusztus 31. 08:20, vasárnap | Bulvár

A női előadók felrobbantották az idei nyarat