Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2023. Április 18. 06:44, kedd | Belföld
Forrás: mti

Gyanúsítottként hallgattak ki egy nőt a kétéves nyíregyházi gyerek halála miatt indult büntetőeljárásban

Gyanúsítottként hallgattak ki egy nőt a kétéves nyíregyházi gyerek halála miatt indult büntetőeljárásban

Gyanúsítottként hallgattak ki egy 34 éves nőt a kétéves nyíregyházi gyerek halálával kapcsolatban indított nyomozásban - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n hétfőn.

Azt írták, a halált okozó, segítségnyújtás elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárásban a helybéli nő nem tett vallomást a terhére rótt bűncselekménnyel összefüggésben. Az eljárás idején szabadlábon védekezhet.

Vizsgálja a nyomozó hatóság más bűncselekmény megvalósulását is - olvasható a rendőrségi honlapon.

A rendőrségre szombaton kora reggel érkezett bejelentés arról, hogy egy kétéves gyermek életét vesztette.

Az MTI információi szerint a halott gyereket egy autó csomagtartójában találták meg Nyíregyházán.

Fotó: Rendőrség

Címkék: rendőrségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t

2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld

Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet

Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld

Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar

Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.