Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2016. Július 08. 10:31, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Halálra szúrta feleségét, majd kiugrott az ablakon

Megszúrta feleségét, majd kiugrott az ötödik emeleti lakásukból egy 47 éves szombathelyi férfi péntek reggel. Mindketten meghaltak.

A rendelkezésre álló adatok szerint megszúrta feleségét, majd kiugrott ötödik emeleti lakásuk ablakából egy 47 éves szombathelyi férfi péntek 8 óra 24 perc körül. Mindketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, büntetőeljárás keretében vizsgálja a körülményeket.

A körülmények tisztázása folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja