Hírek
2011. December 07. 08:04, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Hallgasd, ahogy a Bentley turbós V8-asa duruzsol - Videó
A 4.0 literes V8-as egység 2012-ben jelenik meg.
A Bentley megszellőztetett egy videóba ágyazott hanganyagot a hamarosan bemutatásra kerülő 4.0 literes, turbós V8-as motorjáról. A videót illetően sajnos nincs mit látnunk egyelőre, így pusztán fülünket kényeztethetjük a felhörgő, majd elstartoló V8-as hangjával, de mivel jövőre bemutatásra kerül az egység, így remélhetőleg hamarosan már rendes mozgóképpel is szolgálhatunk a "2012-es új Bentley vezetési élménnyel" kapcsolatban.
Ahogy arról már régebben voltak pletykák, a motort az Audival szorosan összehangolt munkában fejlesztette a Bentley, így az egység "a hatalmas erő és nyomaték átvitelére lett kihangsúlyozva a márkanévvel karöltve". A konkrét adatok még hiányosak, de ha arra gondolunk, hogy a duplaturbós V8-as 520 lóerőt (382 kW) és 650 Nm-t teljesít az S8-ban, akkor nem sokkal ez alatti teljesítményre számíthatunk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
