Hírek
2017. Június 08. 09:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Harmincmilliónyi csempész cigit hagytak hátra a csempészek a zöldhatáron

Mintegy 30 millió forint értékű cigarettát hagytak hátra menekülő csempészek a magyar-ukrán zöldhatáron Beregdarócnál - közölte a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Adó- és Vámigazgatóságának szóvivője az MTI-vel.
Magyar Norbert elmondta, a pénzügyőrök csempészekre utaló nyomokra figyeltek fel a határ ellenőrzése közben, majd a terepkutatás során a helyi erdőben egy tízfős csoportra bukkantak, akik fekete nejlonba csomagolt kartondobozokat őriztek. A pénzügyőrök felszólítására a társaság azonnal a határ felé menekült és eltűnt.
A csomagokban 29 ezer doboz cigarettát találtak. Az adózatlan dohányterméket lefoglalták és ismeretlen tettesek ellen feljelentést tettek a pénzügyi nyomozóknál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.