Hírek
2012. Február 01. 10:26, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Háromra emelkedett a baleset halottainak száma

Háromra emelkedett a 403-as főúton kedden késő este történt baleset halottainak száma – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel.
Két személygépkocsi ütközése következtében ketten a helyszínen vesztették életüket, egy másik sérült a kórházba szállítását követően hunyt el – mondta Fedor Rita.
Az eddigi adatok szerint a főúton közlekedő egyik személyautó úgy kezdte meg a balra nagy ívben kanyarodást Nyírtura irányába egy mellékútra, hogy nem adott elsőbbséget a Nyírbogdány felől vele szemben érkező, egyenesen haladó másik kocsinak.
Az ütközésben a kanyarodó járművet vezető 63 éves sofőr, valamint 62 éves utasa a helyszínen meghalt, míg egy másik, 36 éves utas a kórházba szállítását követően vesztette életét. A vétlen autó sofőrje, aki egyedül utazott, szintén súlyos sérüléseket szenvedett.
A rendőrség a baleset további vizsgálatába szakértőket vont be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.