Hírek
2013. December 07. 07:54, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - A személygépjárművek felhajthatnak az M1-esre

A személygépjárművek felhajthatnak az M1-esre, a tehergépjárműveket a rendőrség továbbra sem engedi fel az autópályára - közölte honlapján szombaton reggel a rendőrség nem sokkal azután, hogy a pálya lezárásáról tájékoztatott a Komárom-Esztergom és Fejér megyei szakaszt érintően.
A kedvezőtlen időjárási és útviszonyok miatt az M1-es autópálya Komárom-Esztergom megyei és Fejér megyei szakaszát a tehergépjármű-forgalom elől a rendőrség lezárta.
A személygépkocsik felhajthatnak az autópályára.
A tehergépjárművek továbbra sem közlekedhetnek az 1-es számú főúton sem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.