Hírek
2018. Március 20. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Biharban a hóvihar után
Hétfő estére helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Bihar megyében, ahol a hétvégi hófúvás miatt több ezer háztartás maradt áram nélkül - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobó Dénes főhadnagy elmondta, a hétvégi rendkívüli időjárás következtében 29 településen, illetve településrészen szűnt meg az áramszolgáltatás. A szakemberek hétfő estére mindenhol befejezték a helyreállítási munkát, így a megyében már nincs áram nélküli település.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld
Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak
Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
