Hírek
2011. Augusztus 13. 07:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Hirdetésben árulják a MIG 29-eseket

Újsághirdetésben árulja a MIG 29-eseit a Honvédelmi Minisztérium.
A féloldalas hirdetés szerint a minisztérium nyilvános, egyfordulós pályázaton kínál eladásra nyolc orosz harcászati repülőgépet, a hirdetés szerint minimum hárommilliárd forintért.
Magyarország a kilencvenes években 24 vadászgépet kapott a szovjet államadósság fejében mintegy 800 millió dollár értékben. 2001-ben született az a döntés, hogy a gépek felújítása, nagyjavítása helyett svéd Gripen vadászrepülőket rendszeresítenek a hadseregben. Tavaly az utolsó MiG-29-est is kivonták a forgalomból. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.