Hírek
2019. Január 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy kiégett szombathelyi lakásban

Egy ember meghalt, amikor szombaton a kora esti órákban tűz ütött ki egy szombathelyi társasház egyik nyolcadik emeleti lakásában, a Szent Gellért utcában
- közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóreferense.
Balogh Eszter elmondta: a kiérkező tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat, majd megkezdték a lakás átvizsgálását, ekkor találtak rá a holttestre.
A tűzesetnek más sérültje nem volt, a tízemeletes társasház lakóinak nem kellett elhagyniuk a otthonaikat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.