Hírek
2022. Január 25. 09:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: katasztrófavédelem
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Gyulán

Holttestet találtak egy hétfőn kigyulladt családi ház kazánházában Gyulán - tájékoztatta közleményben az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Mint írták, a jelzés 17 óra előtt néhány perccel érkezett a katasztrófavédelemhez, néhány percen belül három járművel tizenegy tűzoltó vonult a helyszínre.
A kétszáz négyzetméteres, egyszintes családi ház három négyzetméteres kazánháza és a ház mellett lévő tizenkét négyzetméteres tűzifa- és szerszámtároló égett teljes terjedelmében, a lángok az épület tetejének egy részére is átterjedtek. A tűzoltók a lángokat negyven perc alatt fékezték meg.
A tűz keletkezési körülményeit vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.