Hírek
2020. Február 05. 07:18, szerda |
Kék hírek
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Húsz évesen tíz körözés volt érvényben ellene

A fonyódi körzeti megbízottak fogták el.
A fonyódi rendőrök február 3-ra virradó éjszaka Balatonboglár belterületén ellenőriztek egy 20 éves celldömölki lakost. A férfi azután lett gyanús a rendőröknek, hogy szemmel láthatóan el akarta kerülni az intézkedő körzeti megbízottakat – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások megállapították, hogy a fiatal ellen 10 különböző körözés van érvényben, összesen 97 nap szabálysértési elzárás végrehajtása érdekében, ezért elfogták és előállították a Fonyódi Rendőrkapitányságra, ahonnan a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.