Hírek
2012. Március 31. 14:11, szombat |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Idegessége buktatta le a csempészt

Idegessége buktatott le egy nigériai kokaincsempészt a budapesti Liszt Ferenc-repülőtéren; a férfi 150 gramm kokaint tartalmazó kapszulát akart becsempészni az országba – közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szombaton.
A pénzügyőröknek a Hollandiából mindössze egy kisméretű poggyásszal érkező férfi zavart viselkedése tűnt fel, ezért megállították, majd tételes vámvizsgálatot, később pedig a testüregekre kiterjedő CT-vizsgálatot kezdeményeztek. A kórházban a férfi szervezetéből 14 – összesen 150 gramm kokaint tartalmazó – kapszula került elő, ezért a NAV munkatársai értesítették a Repülőtéri Rendőr Igazgatóságot.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.