Városlista
2025. április 20, vasárnap - Konrád, Tivadar

Hírek

2019. Január 14. 10:14, hétfő | Helyi

Igazgatóságok focitornáján szerepelt csapatunk

Igazgatóságok focitornáján szerepelt csapatunk

Az MLSZ minden évben megrendezi a megyék közötti focitornát az igazgatóságon dolgozó elnökségi és bizottsági tagoknak valamint a hivatali dolgozóknak. Az idei rendezvény a borsod megyei Mezőkövesden volt, ahol 13 megye képviselte magát.

Csapatunk Jász-Nagykun-Szolnok, Győr-Moson-Sopron és Bács-Kiskun megyével került egy csoportba. A tornát győzelemmel kezdtük, majd Hajszán Gyula és Korsós Attila volt válogatottakkal felálló Győr ellen döntetlent játszottunk, végül a második napon kikaptunk Bács-Kiskuntól, így a csoport 3. helyén zártunk.

Eredmények:

Komárom-Esztergom-Jász-Nagykun-Szolnok 2-0

Győr-Moson Sopron- Komárom-Esztergom 0-0

Bács-Kiskun-Komárom-Esztergom 1-0

A tornát büntetőkkel Veszprém megye nyerte Heves ellen.

A Komárom-Esztergom Megyei Igazgatósági csapat:

Kálmán-Szilfai Magdolna, Lahos Sándor, Tóth Attila, Magyar Sándor, Csák Albert, Hufnágel Ákos, Szekér Pál, Bódis Zoltán, György István, Baranya István, Karcagi Pál, Gombola Gábor, Erős Gábor, Khéner László

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi

Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd

A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi

KÉT DÍLER KIIKTATVA

A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és

2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi

HAJNALI RAJTAÜTÉS

A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.