Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2020. November 19. 11:04, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Ismét csónakokon próbálkoztak a határsértők Szegednél

Ismét csónakokon próbálkoztak a határsértők Szegednél

Két csoport is csónakkal lépte át a magyar-szerb határt illegálisan Szegednél, a Tiszán csütörtökre virradóra - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Szabó Szilvia közölte, az első csoportot a rendőrök egy órakor fedezték fel. A hét férfi líbiai állampolgárnak vallotta magát.

Két órával később is megállítottak egy csónakot a járőrök, amelyben nyolcan ültek, ők szír állampolgárnak vallották magukat - tudatta a százados.

A rendőrök az illegális migránsokat visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

2009-ben 15 koszovói migráns vesztette életét Szeged alatt a Tiszán, miközben megpróbálták csónakjukkal illegálisan átlépni a szerb-magyar határt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.