Hírek
2019. Január 31. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Ismét többfelé rossz a levegő

Ismét nőtt a szálló por miatti légszennyezettség – tájékoztatta a Nemzeti Népegészségügyi Központ csütörtökön az MTI-t.
A levegő minősége kilenc településen kifogásolt, ezek: Budapest, Debrecen, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Putnok, Salgótarján, Szolnok, Vác.
Az érintett településeken élő gyermekeknél, időseknél, illetve légúti betegségben szenvedőknél légúti tünetek (köhögés, légúti irritáció, nehézlégzés) jelentkezhetnek. A népegészségügyi központ a hideg és a levegőminőség káros egészséghatásainak elkerülése érdekében azt javasolja, hogy az érintettek lehetőleg kevesebb időt tartózkodjanak a szabadban és kerüljék a kint végzett intenzív fizikai tevékenységet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.