Hírek
2021. Augusztus 21. 18:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Ittasan, eltiltva ütközött autóval a motoros

A férfi ittasan, vezetéstől eltiltva szenvedett balesetet Hajdúbagoson. A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya járművezetés ittas állapotban vétség és járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy rendszám nélküli motorral, bukósisak és jogosítvány nélkül közlekedett Hajdúbagos belterületén 2021. július 16-án 20 óra körül. A Dankó Pista utca - Nagy utca kereszteződésében összeütközött egy autóval és súlyos sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.
A helyszínre érkező rendőrök alkoholszondát alkalmaztak vele szemben, ami pozitív értéket mutatott. Az ellenőrzés során kiderült az is, hogy a hajdúbagosi lakost 2021. december 15-ig a vezetéstől eltiltották, továbbá az általa vezetett motoron nincs érvényes kötelező felelősségbiztosítás sem. A 29 éves férfit a rendőrök előállították és gyanúsítottként kihallgatták. Beismerő vallomást tett.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.