Hírek
2012. Április 17. 07:05, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Újabb csúcsot dönt a benzinár
Újabb 4 forinttal nő a 95-ös benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu.
Az országos átlagos ár így 454 forintra emelkedik a hét közepétől. A gázolaj ára ezen a héten nem nő, 442 forint marad az átlagára. A múlt héten nem változott sem a benzin, sem a gázolaj ára.
Két hete öt forinttal nőtt a benzin ára, a gázolajé akkor sem emelkedett. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is. Tavaly ilyenkor 383 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 375 forint. Így a benzin 71 forinttal kerül többe, a gázolaj 67 forinttal, mint tavaly áprilisban.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 11:00, péntek | Belföld
Vitézy Dávid: kiválóan és terv szerint halad az európai uniós források hazahozatalával összefüggő munka
2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld
EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem
Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
