Hírek
2013. Június 11. 14:46, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Jennifer Aniston lecserélte híres frizuráját

Most a fonott a módi.
Jennifer Aniston megmutatta, mi a legújabb hajstílus Hollywoodban. A Rachel-frizura már a múlté, most a fonás a menő.
Új hajstílussal debütált Jennifer Ansiton egy hollywoodi partin: jobb oldalon lógva hagyta, míg a balon trükkösen befonatta. Anno a színésznő indította el a legnagyobb frizuradivatot, a "Rachel-hajat", amit a Jóbarátok című sorozatban viselt Rachel Greenként.
A 44 éves sztár később bevallotta, hogy mindig is utálta azt a frizurát. Pedig nők ezrei rohantak a fodrászukhoz, hogy olyan hajat vágassanak maguknak. Vajon a mostani fazonért is megőrülnek majd? A másik nagy kérdés pedig az, hogy milyen haja lesz a színésznőnek közelgő esküvőjén, amikor a szintén színész Justin Theroux-val áll majd az oltár elé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.
2025. Szeptember 03. 07:22, szerda | Bulvár
Range Rover és Range Rover Sport modelleket hív vissza a gyártó
2025. Szeptember 02. 07:20, kedd | Bulvár
Teljes holdfogyatkozás lesz vasárnap
Teljes holdfogyatkozás lesz vasárnap. A különleges égi jelenség 82 percig fog tartani, és ha a fogyatkozás elég világos lesz, szabad szemmel is megfigyelhető majd a sejtelmes, sötét, vöröses-barnás holdkorong