Hírek
2011. Szeptember 08. 13:23, csütörtök | Helyi sport
Újra ringben a Tatabányai SC ökölvívói
A nyári szünet után a Tatabányai Sport Club Ökölvívó szakosztályának versenyzői elkezdték a felkészülést az II. félévi versenyekre.
Az augusztusban megkezdődött edzések nem a megszokott körülmények között zajlottak, az edzőterem felújítása miatt. A szeptember első hétvégéjén Budapesten rendezett Ring Party elnevezésű ökölvívó-versenyen léptek szorítóba sportolóink. A rendezvényre az égész országból érkeztek versenyzők, 53 pár küzdött meg egymással. Tatabányáról 9 fő mérettette meg magát a mérkőzésen és szerzett tapasztalatot, az országos bajnokságok előtt.
A résztvevő tatabányai versenyzők: Tar Sándor, Horváth Ádám, Szabó Zsolt, Váradi Renátó, Stettner Kevin, Jóni Gergő, Jegyinák Vendel, Berta Márk és Vida János.
Felkészítő edzők: Rózsa András, Pulai János, Udvari Attila, Csokor Zoltán
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:47, kedd | Helyi
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 04. 07:47, kedd | Életmód
Novemberben érkeznek a Taurida meteorrajok
2025. November 04. 07:46, kedd | Külföld
Ukrajnai háború - Donald Trump továbbra sem tervezi, hogy Tomahawk-rakétákat bocsásson Ukrajna rendelkezésére
Donald Trump továbbra sem tervezi, hogy nagy hatótávolságú Tomahawk-rakétákat bocsásson Ukrajna rendelkezésére.
2025. November 04. 07:45, kedd | Helyi
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

