Hírek
2017. December 20. 00:00, szerda | Helyi
Karácsonyi jótékonysági gyerekgála a T-Szol Zrt. székházában

2017. december 14-én, 15.00 órakor a T-Szol Zrt. székházának aulájában varázslatos karácsonyi gálán vehettek részt általános iskolás gyerekek.
A tatabányai általános iskolák vezetőivel együttműködésben 36 olyan gyermeket láttunk vendégül, akik társaiknál szerényebb körülmények között élnek. Dr. Hidas János, a T-Szol Zrt. igazgatóságának elnöke köszöntőjében kitért arra is, hogy „az advent különösen jó alkalom arra, hogy egy kicsit odaforduljunk egymáshoz. Mi pedig most a gyerekeknek szeretnénk örömet szerezni.”
Az idei volt a harmadik karácsony, amikor általános iskolás gyerekeket köszöntöttünk. Ezúttal káprázatos bűvészműsorral és teadélutánnal készültünk. A gyermekek idén társasjátékkal, sportszerrel, Gyémánt Fürdős belépővel és sok-sok finomsággal töltött ajándékcsomaggal térhettek haza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd
A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.